Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z korzystaniem z
naszej strony internetowej jest MASAŻ I REHABILITACJA SALUS-REH WERONIKA DUTKIEWICZ z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (41-300) przy ul. 1 Maja 38 B o numerze
NIP: 222 081 35 45, REGON: 360230391.

Dane osobowe, które nam powierzasz, w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu oraz dane dotyczące stanu zdrowia  przetwarzane są w zakresie niezbędnych do prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie przez nas tych danych może uniemożliwić nam świadczenie naszych usług.

Jako administrator danych, zapewniam Ci prawo dostępu do Twoich danych, prawo do sprostowania swoich danych, prawo do usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Można także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informuję także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane odbiorcom świadczącym na naszą rzecz zlecenie oraz podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa.